Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Kullanım Koşullarımız

SGKNET.NET KULLANIM KOŞULLARI

Aşağıda sgknet.net’in kullanım şartları yer almaktadır. Tüm kullanıcılar, ziyaretçiler, üyeler, soru soran kişiler bu kuralları kabul etmiş sayılacağından lütfen dikkatle okuyun.

Kullanım şartları dışında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız ve sitemize link vermeniz koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için bu soru-cevap portalından alıntı yapabilirsiniz.

1-Kuralların Onayı : Sitemizin kurallarını, tüm kullanıcılar, ziyaretçiler, üyeler, soru soran kişiler ve sitemizde yorum yapanlar kabul etmiş sayılır.

2-Kullanım Kuralları: Sitemize üye olmanız ve soru sormanız veya sitemizi herhangi bir şekilde kullanmanız halinde; kullanım sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, verdiğiniz bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollara başvurmuş iseniz yasal müeyyideler uygulanır.

3-Hizmetlerin kullanımı : Sitemiz, tüm kullanıcılarımız için ücretsiz hizmetler sağlamaktadır. Bu servislerimizin içeriğinden tamamen servisi kullanan kullanıcı sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve üyeliğine haber verilmeksizin son verilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

4-Kullanıcıların sorumlulukları :

– Kullanılan servislerdeki her türlü görüş, fikir, düşünce ve yazının sorumluluğu ve sgknet.net’in muaf tutulması.

– Her türlü bilgi, veri kaybının sorumluluğu

– Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etme.

– Diğer üyeleri ve kullanıccıları tehdit, taciz gibi uygun olmayan hareketlerle zor durumda bırakmama.

– İzin alınmadan reklam yapmama.

– Kullanmış olduğu hizmetlerdeki her türlü sorumluluğu kabul etme.

– sgknet.net’e, sunmuş olduğu servislerine dilediği gibi müdahele etme hakkının mahfuz olduğunu kabul etme.

– sgknet.net’e site, servisler ve üyeler ve kullanıcı bilgileri üzerinde her türlü tasarruf hakkını verme.

5-Kullanabileceğimiz Haklar : Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.

– Hizmetlerimiz, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle sgknet.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

– Sitemizde yer alan tüm dosya ve bilgileri ve soru ve cevapları ticari amaçlarımız için kullanma hakkımız mahfuzdur.

– Sitemiz ücretsiz hizmetler içermektedir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, başlatabileceğimiz ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirebileceğimiz gibi, hizmetleri, sürekli veya geçici olarak kaldırılması hakkımız da mahfuzdur. Bu yapacağız anlamına gelmemekte olup, yapma hakkımızın korunması amacını taşımaktadır.

– Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya varolan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır. Üyelerin servislerimizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

– Kullanıcı sayfalarıyla ilgili tüm sorumluluğun kullanıcılara ait olduğu ve bu nedenle sgknet.net’in sorumlu tutulamaması hakkı.

6-Gizlilik : Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.Gizlilik Politikamızı okumak için burayı tıklayınız

7-Garanti : sgknet.net servislerini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da servisleri için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.sgknet.net internet sitesi insanları sosyal güvenlik, emeklilik, yaşlılık, hastalık ve bunlara benzer konularda bilgilendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir. Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, sorular ve sorulara verilen cevaplar yasal danışmanlık kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak sosyal güvenliğinizle ilgili kararların verilmesi, yatırım kararı verilmesi ve benzeri kararların verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Bu nedenle bu sitede yer alan bilgilere göre hareket etmeyiniz, karar vermeyiniz.Bu sitede yazan bilgilere göre hareket etmeniz halinde uğrayacağınız maddi manevi hiçbir zarardan ve kayıptan sitemiz ve site sahibi, site görevlileri ve diğer kullanıcılar hiçbir şekilde sorum değildir, sorumlu tutulamaz.

8-Kurallara UYMAZSANIZ ne olur? : sgknet.net, uyarı mesajı gönderebilir, bilgileriniz ve üye kaydınız haber verilmeksizin silinebilir, yasal yollara gidilebilir.

9-Diğer : Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasa dışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Balıkesir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

SGKNET.NET