Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Bilgisayar ve Telefon Kullanımı – Teknoloji Haberleri

Merhaba, değerli ziyaretçilerimiz bildiğiniz üzere günümüzde teknolojiye ayak uydurmayanlar teknolojik ürünlerden yeterli verimi alamıyor ve teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanamıyorlar. Teknoloji günlük hayata kolaylık getirmekte ve size zaman kazandırmaktadır. Bugün bilgisayar ve akıllı telefon kullanımları özellikle iletişim açısından önem arz etmektedir. Bu bakımdan sizlere bazı başlıklarda bilgiler vereceğiz.

https://www.enterle.com/

Enterle.com adlı web sitesinde teknolojik gelişmelerden, akıllı cep telefonu ve bilgisayar kullanımı ile alakalı ip uçlarından püf noktalardan haberdar olabilirsiniz. Söz konusu sitede iletişim araçlarından tutun da whatsapp, facebook, instagram, twitter ve benzeri sosyal medya platformları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bazı örnek içerikler aşağıdaki gibidir. İçeriğe ulaşmak için linkin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Whatsapp duruma müzik ekleme

Whatsapp durumda nasıl müzik paylaşırım diye düşünüyorsanız, adım adım anlatılmış. Siz de anlatılan adımları izyerek whatsapp durumunuzda müzik, şarkı, slayt vb paylaşımlar yapabilirsiniz.

videodan fotoğraf karesi alma

Cep telefonuyla çektiğiniz videolardan fotoğraf kareleri almak istiyorsanız tam size göre bir anlatım. Adım adım anlatılanları uygulayarak siz de sevdiklerinizin videolarından fotoğraf kareleri çıkartabilir ve bu fotoları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

klavyede metrekare işareti yapma

Klavyede metrekare işareti yapıp da ne yapayım demeyin 🙂 oldu ki işiniz düştü, lazım oldu. Nerden bulacaksınız da yapacaksınız bu metre kare işaretini? Bizce hemen öğrenin, ilerde lazım olur.

facebookta canlı yayın yapma

Facebook’ta hiç canlı yayın yaptınız mı ya da yapmayı denediniz mi? Siz de facebook’ta canlı yayın yaparak arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi yayınınızı izlemeye davet edebilir ve sevdiklerinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Şimdi söz konusu yazıyı okuyarak adım adım facebookta nasıl canlı yayın yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

About SGK DANIŞMANI

SGK DANIŞMANIM EĞİTİM, ARAŞTIRMA, GELİŞTİRME VE DANIŞMANLIK HİZMELERİ Burada yer alan emeklilik planlaması, sosyal güvenlik ve iş hukuku bilgileri, yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak sigortalılık, yatırım ve emeklilik planlaması kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Follow Me

Bir yorum yazın