Aylık Maaşım Ne Kadar Olur

SORU

Merhaba,01.07.2022 Maaşım bağlandı sekizinci ayın Onbeşinde 8.000 TL Sekizinci ayın Yirmiüçünde 5.650 TL Toplam 13.650 TL Yatırıldı bu ücretler günlük olarak yattığı yazıyor yatan ücret 54 günlük ücrettir bu ücretin içinde 1.100 TL bayram ikramiyesi var İkramiye çıkınca kalan ücret 12.550 TL Kalıyor 12.550 TL 54 de bölünüp Aylık Maaş bu şekildemi belli olur Tekrar yardımcı olurmusunuz Teşekkürler.

(Alttaki sizin önceden yazdığınız yazı)
——–‐ ———– ————–
Merhaba, muhtemelen maaşınız 4.550 TL gibi görünüyor ancak bu rakamların içinde birikmiş maaşınız da olduğu için net bir şey söylemek zordur. Bir dahaki ay ne kadar alırsanız gerçek net maaşınız odur. E-devlette maaşınız 1 ay sonra net olarak görünür.

Saygılarımızla

CEVAPLANDI 0
Abdulhamit 1 Cevap 31 Görüntüleme

Cevap ( 1 )

  1. Merhaba, maaş hesabı yaklaşımınız doğru gibi görünse de bu şekilde elde ettiğiniz sonuç net maaşınızı göstermeyebilir. Emekli aylıkları peşin olarak ödendiğinden dolayı yapmış olduğunuz hesap tam olarak doğru değil. Sizin aldığınız maaşların içinde birikmiş eski aylıklarınız olduğu gibi henüz içine girmediğimiz ayın maaşı da vardır.

    Maaşınızın net olarak ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız iletisim@sgkdanismanim.com mail adresine bir e-posta gönderiniz size yardımcı olalım.

    Saygılarımızla

BİR CEVAP YAZABİLİRSİNİZ